3D FreeScan X – nowoczesne skanery laserowe już w sprzedaży!

Druk 3D jest technologią, która z roku na rok rośnie w siłę i pozwala tworzyć coraz bardziej skomplikowane i zróżnicowane przedmioty. Wraz z nią rozwija się skanowanie 3D, które również znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Jednym z najnowszych urządzeń, pozwalających na skanowanie przestrzenne jest 3D FreeScan X – nowoczesny skaner 3D, który idealnie łączy w sobie mobilność urządzenia ręcznego i funkcjonalność najlepszych skanerów laserowych.

Seria skanerów z najwyższej półki

Podobnie jak druk 3D, również skanowanie przestrzenne jest coraz bardziej popularne i daje nam coraz większe możliwości. Wynika to z pojawiania się na rynku coraz bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, takich jak te z serii 3D FreeScan X, które charakteryzuje bardzo wysoka precyzja działania, szybkość pracy i automatyczne dostosowywanie się do warunków, jakie panują w strefie skanowania. Zapewniają one bardzo dokładne skanowanie 3D, przechwytując obiekty niezależnie od ich kolorów czy warunków oświetleniowych, panujących w danym miejscu. Co więcej – 3D FreeScan X pozwalają skanować obiekty o większych gabarytach i skomplikowane elementy. Są przy tym bardzo poręczne i proste w obsłudze.

3D FreeScan X

Istnieje możliwość zakupu skanera 3D FreeScan X5 lub X7 – różnią się one specyfikacją.

Skanery 3D – dlaczego warto w nie inwestować?

Skanowanie 3D, znajduje coraz szersze zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w których wykorzystuje się druk 3D. Skanery 3D są rozwiązaniami niezbędnymi w różnych dziedzinach, sprawdzając się w inżynierii odwrotnej oraz kontroli jakości, pozwalając uzyskać trójwymiarowy model jakiegokolwiek obiektu. Dzięki temu możliwe jest np. zrekonstruowanie obiektów, bez konieczności projektowania ich od podstaw.

Na rynku dostępnych jest wiele mniej lub bardziej zaawansowanych urządzeń, umożliwiających druk i skanowanie 3D. Poszukując najlepszych skanerów, zdecydowanie warto postawić na 3D Free Scan X – to nowoczesne rozwiązania, które dają znakomite efekty skanowania i sprawdzają się do specjalistycznych zastosowań.

więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.cadxpert.com.pl/skaner-3d-freescan-x5-x7.html

Jacek Krzyśkowiec

Prawdziwy pasjonata druku 3D. Od wielu lat śledzi rozwój technologii, projektant i naukowiec. W wolnych chwilach biegacz - maratończyk.

Więcej postów